Аналогова камера Dahua HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Продуктов код: 62884
Модел:
HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Партиден номер:
HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Резолюция на камерата:
8 MP
Цена с включен ДДС:
/
244.77 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.8
ГПР: 36
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Обективът е варифокален с фокусно разстояние от 2.7 до 13.5 мм, позволяващ 4x цифрово увеличение. Ъгълът на видимост варира от 33 до 105 градуса, което осигурява широк обхват за наблюдение на изискваната площ.
Допълнителни функции
  • Вграден микрофон за запис на звук.
  • Интелигентно IR осветление за подобряване на качеството на изображението.
  • Поддръжка на 8 зони за поверителност.
  • WDR технология за осветляване на сцени с разлика в светлината.
Основни параметри
Модел
HAC-HDW1801T-Z-A-27135
Производител
Тип
Eyeball
Серия
Lite
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Матрица
12.7 4K Progressive CMOS
Резолюция
8M 3840 x 2160
Ефективни пиксели
8
Сканираща система
Progressive
Обектив
Варифокален
Фокусно разстояние
2.7 мм - 13.5 мм
Приближение (zoom)
4x цифрово
Ъгъл на видимост
105°-33° (H)
Видео и аудио
Кадри в секунда
CVI: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25/30fps
CVBS: PAL/NTSC
AHD: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25/30fps
TVI: 4K@15fps; 5M@20fps; 4M@25/30fps
BLC
BLC, HLC, WDR
WDR
120dB
Вграден микрофон
Да
Видео порт
Избор на видео изход (CVI, TVI, AHD, CVBS) от един BNC порт
Нощен режим и осветление
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR
Минимална осветеност
0.03 Lux@F1.7, 30IRE; 0 Lux (IR включен)
IR подсветка
до 60 м
IR On/Off Control
Ръчен/Автоматичен
IR LEDs
2
Интелигентни функции
AI Функции
Defog (Електронно премахване на мъгла), Privacy masking
Намаляване на шума
2D NR, 3D NR
Интелигентно осветление
Маски за поверителност
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC
Енергийна консумация
Макс. 7.8W (12V DC, IR включен)
Работна температура
от -30°C до +60°C
Работна влажност
95% RH без наличие на конденз
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материал
Метал
Размери
122 мм x 104.8 мм