IP камера Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135
Продуктов код: 96126
IP камера Dahua
IP камера Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135 IP камера Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135
Партиден номер:
IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
4 x
Обектив- подвижен:
Ръчен (варифокален)
Резолюция на камерата:
8 MP
Технологии на свързване:
LAN, Wi-Fi
/
516.14 лв.
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Камерата разполага с варофокален обектив с фокусно разстояние от 2.7 мм до 13.5 мм, предоставяйки гъвкавост в настройките на ъглите на виждане от 114° до 32° по хоризонтала.
Функции за запис и съхранение
Свързаност и съвместимост
Основни параметри
Име
IP камерa Dahua IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135
Производител
Dahua
Тип
Bullet
Серия
WizSense
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Матрица
12.7 8 Megapixel Progressive CMOS
Резолюция
4K 3840 x 2160
Ефективни пиксели
8
Сканираща система
Progressive
Обектив
Варифокален
Фокусно разстояние
2.7 мм до 13.5 мм
Максимална големина на затвора
F1.5
Видео и аудио
Кадри в секунда
Main stream: 3840 x 2160@120 fps; 2688 x 1520@25-30 fps
Sub stream: 704 x 576@25 fps; 704 x 480@30 fps
Видео компресия
H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (само за sub stream)
Аудио вход
1 RCA порт
Аудио изход
1 RCA порт
Вграден микрофон
Да
Битрейт
H.264: 32 kbps - 8192 kbps; H.265: 12 kbps - 8192 kbps
Нощен режим и осветление
Минимална осветеност
0.008 lux F1.5 Color, 30 IRE; 0.0008 lux F1.5 BW, 30 IRE; 0 lux (Illuminator on)
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR, цветен, черно-бял
IR подсветка
До 60 м
Бели LED светлини
4 броя, до 60 м
Интелигентни функции
AI функции
Засичане на движение
Да
Full-Color технология
Интелигентно търсене
Интелигентно търсене (работи съвместно със Smart NVR)
Мрежови възможности
Интерфейси
1 RJ-45 порт (10/100 Mbps)
Протоколи
Съвместимост
ONVIF Profile S, Profile G, Profile T; CGI
Максимален брой потребители
20
Мобилно приложение
Android, iOS
Функции за сигурност
Алармени сигнали
Маски за поверителност
4 зони
Енергиен профил и защита
Захранване
12V DC, PoE (802.3af)
Енергийна консумация
Макс. 10.2 W (12V DC); 12.7 W (PoE)
Работна температура
-30°C до +60°C
Работна влажност
Макс. 95% RH (без конденз)
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
238.5 мм х 90.7 мм х 90.7 мм