Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3 IP камерa
Продуктов код: 81787
IP камера Dahua
IP камера Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3 IP камера Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3
Партиден номер:
IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Ръчен (варифокален)
Резолюция на камерата:
5 MP
/
756.93 лв.
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3
Модел
IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3
Тип
Bullet
Серия
WizMind
Оптични характеристики
Резолюция
5 MP (2960 × 1668)
Ефективни пиксели
5 Megapixel
Фокусно разстояние
2.7 мм до 13.5 мм
Ъгъл на видимост
114° - 32° (H)
Матрица
1/2.7" Progressive CMOS
Видео и аудио
Видео компресия
H.265, H.264, MJPEG
Кадри в секунда
2960x1668 @ 25/30fps
Битрейт
H.264: 32 kbps-16384 kbps; H.265: 12 kbps-11776 kbps
Аудио вход
1 RCA порт
Аудио изход
1 RCA порт
Вграден микрофон
Да
Аудио компресия
G.711a, G.711Mu, PCM, G.726, G.723
Нощен режим и осветление
IR подсветка
До 60 метра
IR LEDs
4
Минимална осветеност
0.0009 lux F1.5 (Color); 0 lux (IR вкл.)
Режим ден/нощ
Автоматичен, Цветен, Черно-бял
Интелигентни функции
Функции
  • Детекция на движение
  • Пресичане на линия
  • Навлизане в зона
  • Броене на хора
  • Детекция на лица
  • Топлинна карта (Heat Map)
  • Изоставен/липсващ обект
  • Периметрова охрана
Мрежови възможности
Мрежови протоколи
  • IPv4, IPv6
  • HTTP, TCP, UDP
  • RTSP, FTP
  • ONVIF
  • P2P
Интерфейси
Ethernet: RJ-45 (10/100 Base-T)
Мобилно приложение
Android, iOS
Възможност за стрийминг
Функции за сигурност
Сигурност
  • Защита на данните
  • Видео тампер
  • Системни аларми
  • IP конфликт
  • Незаконен достъп
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±30%, PoE (802.3af), ePoE
Енергийна консумация
Макс. 10.4 W (12V DC); 13.0 W (PoE)
Работна температура
-30°C до +60°C
Степен на защита
IP67, IK10
Физически характеристики
Материал
Метален корпус
Размери
273.2 мм x 95 мм x 95 мм