Суич DAHUA S3218-16ET-135
Продуктов код: 94083
Суич Dahua
Суич Dahua S3218-16ET-135 Суич Dahua S3218-16ET-135 Суич Dahua S3218-16ET-135
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
S3218-16ET-135
Брой портове:
20
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Цена с включен ДДС:
/
410.29 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Dahua S3218-16ET-135
Техническа информация
  • Общи спецификации
  • Управляем :
    Не
  • Layer:
    Layer 2
  • Gigabit:
    Не
  • PoE:
    Да
  • Hi-PoE:
    Портове 1 и 2: 60W (оранжеви портове)
  • Брой портове:
    16
  • Тип на ползване:
    Стандартна околна среда
  • Подробни спецификации
  • Ethernet портове:
    16*RJ45 10/100 Mbps, 2*RJ45 10/100/1000 Mbps, 2*SFP 1000 Mbps Combo
  • PoE консумaция:
    Портове 1–2≤60W, Портове 3–16≤30W, Общо ≤135W
    1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
    IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE
  • Съответства на стандарти:
    IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
  • Switching капацитет:
    7.2Gbps
  • Скорост на пренасочване на пакети:
    5.3568 Mpps
  • Буферна памет на пакетите:
    4Mbit
  • MAC таблица:
  • Работна влажност:
    10% ~ 90%
  • Захранване:
    100V AC–240V AC
  • Мълниезащита:
    Общо 4KV Диференциално 2KV
  • Работна температура:
    -10°C ~ 55°C
  • Защита от статично напрежение:
    Въздушен разряд - 8KV; Контактен разряд - 6KV
  • Размери ( Ш х Д х В ):
    440мм х 300мм х 44мм