Вентилатор Evercool EC5020M12EA Fan 50x50x20mm 4500rpm EL Bearing
Продуктов код: 71863
Вентилатор Evercool
Вентилатор Evercool
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
EC5020M12EA
Партиден номер:
EC5020M12EA
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
50 mm
Цена с включен ДДС:
/
4.65 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Evercool EC5020M12EA
РАЗМЕР(мм) 50 x 50 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4500 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 13.49 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.17 A
МОЩНОСТ (W) 2.04 W
НИВО НА ШУМ
КОНЕКТОР 3 pin
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!