Инвертори на напрежение GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-INV-48V-5000W-P5000LCD
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
1352.42 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INV-48V-5000W-P5000LCD
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 5000W
COLOUR Black
OVERHEAT PROTECTION Yes
OVERDISCHARGE PROTECTION Yes
OVERCHARGE PROTECTION Yes
PRODUCT CODE INVGC48P5000LCD
MANUFACTURER Green Cell
SURGE PROTECTION Yes
SIZE 405 x 210 x 155 mm
WEIGHT 9,32kg
INDICATOR LCD
INPUT VOLTAGE 48V DC
OUTPUT VOLTAGE 230V AC
OUTPUT FREQUENCY 50Hz
SHAPE OF THE OUTPUT VOLTAGE Pure Sinusoid
EFFICIENCY 95%
USABLE POWER (CONTINUOUS) 5000W
INSTANTANEOUS POWER (IMPULSIVE) 10000W
ВХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 48V
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 230 VAC
POWER 5000 VA / 5000 W