Инвертори на напрежение GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-INVERT-12V-1500W-INV25
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
217.57 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INVERT-12V-1500W-INV25
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 1500W/3000W
Цвят Черен
Код на продукта INV25
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 1500W
Моментна мощност (импулсивна) 3000W
БАРКОД 5903317228417
ВХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 10 - 15 V
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 230 VAC
POWER 1500 W, 3000 W
ФОРМА НА ИЗХОДНОТО НАПРЕЖЕНИЕ Модифицирана синусоида
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Инвертор GREEN CELL, 12/220V, DC/AC, 1500W/3000W, Модифицирана синусоида