Инвертор GREEN CELL
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
GREEN CELL
Модел:
Партиден номер:
GC-INVERT-24V-500W-INV04
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
105.85 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INVERT-24V-500W-INV04
ОПИСАНИЕ
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 500W
Warranty 24 months
Output 1x network socket, 1x USB port (5V / 1A-2.1A)
Condition Brand new
Colour Black
Overheat protection Yes
Product code INV04
Manufacturer Green Cell
Surge protection Yes
Size 6,5cm x 10,9cm x 22,3cm
Weight 892g
Indicator LEDs
Input Voltage 24V DC
Output Voltage 230V AC
Output frequency 50Hz
Shape of the output voltage Modified sine wave
Efficiency 90%
Included 1x Cigarette lighter connection cable, 1x Connection cable for battery clamp, 2x Fuse
Usable power (continuous) 500W
Instantaneous power (impulsive) 1000W
Other Cooling with the Turbo Cooling fan
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
МОДЕЛ INV04
БАРКОД 5902719422188
ТИП Инвертор
КАПАЦИТЕТ 500W
ВХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 24V
ИЗХОДНИ КОНЕКТОРИ 1x шуко, USB
ИЗХОДНО НАПРЕЖЕНИЕ 230 VAC
ФОРМА НА ИЗХОДНОТО НАПРЕЖЕНИЕ Симулирана синусоида
ВХОДНА ЧЕСТОТА 50Hz
ТЕГЛО (KG) 0.65
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно 24V/500W Модифицирана синусоида