GC-INVERT-12V-500W-INV16
Гаранция:
12 месеца
Цена с включен ДДС:
/
194.02 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
  • Въпроси и отговори
GREEN CELL GC-INVERT-12V-500W-INV16
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 1000W
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV16
Производител Green Cell
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Чиста синусоида
Ефективност 90%
Номинална мощност (непрекъсната) 500W
Охлаждане с турбо охлаждащ вентилатор
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно 12/220 V DC/AC 500W/1000W, Чиста синусоида