IP камера HiLook IPC-B120HA-LUC IP камера HiLook IPC-B120HA-LUC IP камера HiLook IPC-B120HA-LUC
IP камера HiLook
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
HiLook
Модел:
Партиден номер:
IPC-B120HA-LUC
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
2.8 мм
  • Въпроси и отговори
HiLook IPC-B120HA-LUC
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
HIKVISION
Тип
IP
Партиден номер
IPC-B120HA-LUC
Сензор
CMOS
Размер на оптичния сензор
12.9quot; Progressive Scan CMOS
Оптични характеристики
Резолюция
2 MP
Максимална резолюция
1920x1080
Фокално разстояние
2.8 mm, horizontal FOV 101176;, vertical FOV 56176;, diagonal FOV 118176;
Минимална осветеност
Color: 0.01 Lux F2.2, AGC ON, BW: 0 Lux with IR
Видео и аудио
Формати на компресиране
Скорост на предаване на кадри
Main Stream - 50 Hz: 25 fps 1920x1080, 1280x720, 60 Hz: 30 fps 1920x1080, 1280x720; Sub-Stream - 50 Hz: 25 fps 640x480, 640x360, 60 Hz: 30 fps 640x480, 640x360
Микрофон
Вграден
Нощен режим и осветление
Нощно виждане
IR cut filter
IR осветление
IR, White Light до 30m
Мрежови възможности
Поддържани мрежови протоколи
TCPIP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTCP, RTSP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS
Мрежов интерфейс
1 RJ45 10 M100 M self-adaptive Ethernet порт
Power Over Ethernet (PoE)
IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W
Функции за сигурност
Сигурност
Енергиен профил и защита
Захранване
12 VDC ± 25, 0.42 A, max. 5 W
Работна температура
-30°C до 45°C
Влагозащита
IP67
Диапазон на влажността
95% или по-малко, без кондензация
Физически характеристики
Размери
138.8 x 60.9 x 57.9 mm