IP камерa Dahua IPC-HFW3241T-ZAS-27135-S2
Продуктов код: 101016
IP камера Dahua
IP камера Dahua IP камера Dahua
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Ръчен (варифокален)
Резолюция на камерата:
2 MP
Технологии на свързване:
LAN
/
484.26 лв.
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Основни характеристики
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Камерата разполага със свободно изменящ се обектив с фокусно разстояние от 2.7 до 13.5 мм, като предоставя ъгъл на видимост от 109 до 30 градуса в хоризонтала. Това позволява настройка спрямо специфичните нужди на наблюдаваното пространство.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Dahua
Тип
Bullet
Серия
WizSense
Цвят
Бял
Оптични характеристики
Матрица
1/2.8" 2 Megapixel Progressive CMOS
Резолюция
1080p (1920 x 1080)
Ефективни пиксели
2
Сканираща система
Progressive
Минимална осветеност
0.002 lux (F1.5) (Color, 30 IRE), 0.0002 lux (F1.5, BW, 30 IRE), 0 lux (illuminator on)
Електронна скорост на затвора
Автоматичен/Ръчен (1/3 s ~ 1/100000 s)
Обектив
Варифокален
Фокусно разстояние
2.7 мм до 13.5 мм
Максимална големина на затвора
F1.5
Ъгъл на видимост
Iris
Фиксиран отвор
Най-близко разстояние за фокусиране
0.8 м
Видео и аудио
Кадри в секунда
Видео компресия
H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (само за sub stream)
Smart Codec
AI H.265; AI H.264; Smart H.265+; Smart H.264+
Възможност за стрийминг
3 потока
Битрейт
H.264: 3 Kbps - 8192 Kbps; H.265: 3 Kbps - 8192 Kbps
Аудио вход
1 RCA порт
Аудио изход
1 RCA порт
Аудио компресия
G.711a; G.711Mu; PCM; G.726; G.723
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
Режими ден/нощ
Автоматичен ICR; Цветен; Черно-бял
IR подсветка
До 60 м
IR LEDs
4
IR On/Off Control
Ръчен/Автоматичен
Интелигентни функции
AI Функции
Засичане на движение
Да
Интелигентно видео наблюдение
Пресичане на линия, Навлизане в зона
Интелигентна детекция на движение
Мрежови възможности
Мрежови протоколи
Ethernet
1 RJ-45 порт (10/100 Mbps)
Мобилно приложение
Android, iOS
Съвместимост
ONVIF (Profile S, G, T); CGI
Максимален брой потребители
20
Предлед през уеб браузър
Chrome, IE11, Firefox
Софтуер за управление
SmartPSS Lite, DSS, DMSS
Функции за сигурност
Алармен сигнал
Енергиен профил и защита
Захранване
12 VDC, PoE (802.3af)
Енергийна консумация
Макс. 6.6 W (12 VDC); 7.7 W (PoE)
Работна температура
-30°C до +60°C
Работна влажност
До 95% RH
Температура на съхранение
-40°C до +60°C
Степен на защита
IP67
Степен на вандалоустойчивост
IK10
Физически характеристики
Материал
Метал
Размери
244.1 x 79.0 x 75.9 мм