Noctua охладител CPU Cooler NH-U12A chromax.black Dual Fans - LGA1700/2066/1200/AMD
Продуктов код: 64837
Охлаждане за компютри Noctua
Охлаждане за компютри Noctua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
NH-U12A
Партиден номер:
NOCTUA NH-U12A CPU COOLER LGA1700/2066/1200/AMD
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
259.68 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.4
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Noctua NH-U12A
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNH-U12A.CH.BK
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel LGA 1700
LGA 2066
LGA 2011-3
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD AM4
AM3+
AM3
AM2+
AM2
FM2+
FM2
FM1
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 450-2000 RPM
КОНЕКТОР 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 204.2 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 22.6 dBA
РАЗМЕРИ 125 x 112 x H158 mm
Scope of delivery 2x NF-A12x25 PWM chromax.black premium 120mm fans 2x NA-RC14 Low-Noise Adaptor (L.N.A) NA-YC1 4-pin PWM y-cable SecuFirm2" mounting system for Intel and AMD NT-H1 thermal compound Noctua Metal Case-Badge