Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
Партиден номер:
AC52535-1S-V1-SV
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Преходник
Цена с включен ДДС:
/
9.35 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico AC52535-1S-V1-SV
ТИП Адаптор за харддиск
Х-КА 1 Преходник за монтиране на 2.5" или 3.5" SSD/Disk на 5.25"
РАЗМЕРИ 146 x 98 x 23 mm
ЦВЯТ Сив
БАРКОД EAN-13 6954301107842
Памет
Брой поддържани устройства за съхранение
1
Размер на устройството за съхранение
2.53.5
Портове и Интерфейси
USB свързаност
N
Дизайн
Тип на продукта
HDD SSD кутия
Цвят на продукта
Сребърен
Материал
Алуминий
Тегло и размери
Ширина
146 мм
Дълбочина
98 мм
Височина
23 мм