Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Ruijie
Модел:
Партиден номер:
NTLHRUIJIERGNBS33008MG2XSP,RG-NBS3300-8MG2XS-P
Брой портове:
10
Максимална скорост по LAN:
2.5 Gbps
Възможности на суича:
PoE+, SFP слотове/портове, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
729.94 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Ruijie NTLHRUIJIERGNBS33008MG2XSP,RG-NBS3300-8MG2XS-P
Основни характеристики
Приложение и съвместимост
Надеждност и сигурност
Енергийна ефективност
Заедно със съвременния си дизайн мрежовият комутатор използва иновации за оптимизирано енергопотребление. PoE+ с мощност до 240 W позволява захранване на свързаните устройства, като същевременно се намалява необходимостта от допълнителни адаптери.
Основни параметри
Производител
Ruijie
Модел
RG-NBS3300-8MG2XS-P
Тип на суича
Управляем
Портове и интерфейси
Брой портове
10
Тип портове
  • 8 x 10/100/1000/2500 Mbps RJ45 (PoE+)
  • 2 x 10 Gbps SFP+
Скорост
10000 Mbps
Мрежови функции
IGMP
  • IGMP Filtering
  • IGMP Fast Leave
ACL
  • IP Standard ACL
  • MAC Extended ACL
  • IP Extended ACL
  • IPv6 ACL
QoS
Port-Level Rate Limiting (Ingress/Egress)
Физически характеристики
Размери
300 mm x 233 mm x 43.6 mm
Тегло
Нетно: 2.64 kg; Бруто: 3.45 kg
Тип корпус
19" за монтаж
Енергийни характеристики
Захранване
  • Rated voltage range: 100–240 V
  • Maximum voltage range: 90–264 V
  • Frequency: 50/60 Hz
  • Rated current: 4.5 A
Енергоконсумация
  • Без PoE натоварване: <27 w< li>
  • При пълен PoE капацитет: <278 w< li>
Макс. PoE мощност
240 W