UniArch IPC-B122-APF40K 2MP True DAY/NIGHT Mini Bullet IP Camera
Партиден номер:
IPC-B122-APF40K
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
2 MP
Обектив- широчина:
4.0 мм
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-B122-APF40K
Обща информация
2 MP Ultra H.265/H.264 True DAY/NIGHT е водоустойчива мини булет IP камера, предоставяща резолюция от 1920x1080 при 25 кадъра в секунда. Камерата разполага с 1/2.9” progressive CMOS сензор и фиксиран обектив от 4mm със светлочувствителност 0.02Lux/F2.1 за цветен режим и 0Lux/F2.1 за черно-бял режим с включен инфрачервен филтър. Тази камера е проектирана за стабилна работа както през деня, така и през нощта.
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
UNV
Модел
2 MP Ultra H.265/H.264 True DAY/NIGHT водоустойчива мини булет IP камера
Партиден номер
IPC-B122-APF40K
Тип
IP камера
Оптични характеристики
Резолюция
1920x1080
Кадри в секунда
25 FPS
Сензор
1/2.9” progressive CMOS
Светлочувствителност
0.02 Lux/F2.1 (Цвят), 0 Lux/F2.1 (B/W) с включен IR
Обектив
Фиксиран 4 mm/F2.1
Хоризонтален ъгъл
83.7°
Инфрачервен филтър
Механичен IR cut филтър
Видео и аудио
Видеокомпресия
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
Инфрачервена подсветка
Интелигентна подсветка с обхват до 30 m
Интелигентни функции
Функции
  • 2D/3D-DNR
  • DWDR
  • BLC
  • HLC
  • AWB
  • ROI
  • Privacy Mask
  • Детекция на движение
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Мрежови протоколи
Работна температура
-30°C~60°C
Захранване
DC12V±25% / 3.2W, POE IEEE802.3af
Физически характеристики
Корпус
Метален, подходящ за външен монтаж
Размери
160 x 62 x 65 mm