UNV IPC2312LE-ADF28KM-WP 2MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 водоустойчива булет IP камера
Продуктов код: 104797
IP камера Uniview
IP камера Uniview
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Uniview
Модел:
Партиден номер:
IPC2312LE-ADF28KM-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
183.97 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2312LE-ADF28KM-WP
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Нощно виждане и интелигентни функции
Свързаност и съвместимост
Функции за запис и съхранение
Технически характеристики и монтаж
С размери 206x73x73 мм и графитен PVC корпус, камерата е лесна за монтаж и съвместима с аксесоари като TR-JB05-B-IN. Работи при температури между -30°C и 60°C, поддържа захранване DC12V±25%/2.8W и POE IEEE802.3af.
Основни параметри
Производител
UNV
Модел
IPC2312LE-ADF28KM-WP
Тип
Водоустойчива булет IP камера
Оптични характеристики
Резолюция
1920x1080
Кадри в секунда
2MP (1920x1080)@30FPS, 720P (1280x720)@30FPS
Обектив
2.8mm/F1.0
Хоризонтален ъгъл
99°
Сензор
1/2.9” CMOS сензор
Светлочувствителност
0.0003 Lux/F1.0 (Color)
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Аудио компресия
Вграден микрофон
Функции
WDR 120dB, DDefog, 2D/3D-DNR, BLC, HLC, AWB, ROI, PrivacyMask
Нощен режим и осветление
Подсветка
LED подсветка с видима бяла светлина
Обхват на подсветката
до 30m
Интелигентни функции
Функции
UMD, Пресичане на линия с класификация на човек, Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Поддържани протоколи
ONVIF, API
Интерфейси
RJ-45 (10/100Base-TX)
Енергиен профил и защита
Тип захранване
DC12V±25% / 2.8W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
206x73x73mm