UNV IPC2314LE-ADF28KM-WP 4MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 водоустойчива булет IP камера
Продуктов код: 104789
Партиден номер:
IPC2314LE-ADF28KM-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
4 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
222.69 лв.
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP
Обща информация
4 MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 водоустойчива булет IP камера от UNV предлага висококачествено видеонаблюдение с резолюция 2688x1520. Камерата разполага с CMOS сензор от 1/1.8" и чувствителност 0.0003Lux/F1.0, което я прави изключително подходяща както за дневно, така и за нощно наблюдение. Със своите размери 206x73x73mm и корпус от графит и PVC, тя е идеална за външни условия, подкрепена от степента на защита IP67.
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Допълнителни функции
Модел
4 MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 водоустойчива булет IP камера
Партиден номер
IPC2314LE-ADF28KM-WP
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2688x1520)
Сензор
CMOS 1/1.8”
Светлочувствителност
0.0003Lux/F1.0 (Color)
Обектив
Фиксиран 2.8mm/F1.0
Хоризонтален ъгъл
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Резолюции и кадри в секунда
4MP (2688x1520)@25FPS, 2MP (1920x1080)@30FPS, 720P (1280x720)@30FPS
Възможности
Dual stream
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
Тип подсветка
Интелигентна LED с видима бяла светлина
Обхват
Функции
Детекция на движение, Аудио детекция, Системни аларми
Допълнителни функции
UMD, Пресичане на линия с класификация на човек, Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Мрежови протоколи
ONVIF, API
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-TX)
Отдалечен достъп
Web, iOS app, Android app
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%/2.8W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Размери
206x73x73mm