IP камера UNV IPC3622LE-ADF40K-WP 2MP ColorHunter Wise-ISP Outdoor
Продуктов код: 104795
Партиден номер:
IPC3622LE-ADF40K-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
162.65 лв.
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3622LE-ADF40K-WP
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Основни параметри
Производител
UNV
Модел
IPC3622LE-ADF40K-WP
Резолюция
2 MP (1920x1080)
Кадри в секунда
30 FPS
Сензор
1/2.7” progressive CMOS
Светлочувствителност
0.0003 Lux / F1.0 (Color)
Обектив
Фиксиран, 4 mm / F1.0
Хоризонтален ъгъл
77.5º
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265, H.264, MJPEG
Резолюции и кадри в секунда
2 MP (1920x1080) @ 30 FPS, 720P (1280x720) @ 30 FPS
Функции
DDefog, 2D/3D-DNR, 120dB WDR, BLC, HLC, AWB, ROI, PrivacyMask
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
LED подсветка
Интелигентна подсветка с видима бяла светлина
Обхват
До 30 m
Интелигентни функции
Функции
UMD, Пресичане на линия с класификация на човек, Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ45 (10/100Base-T)
Съвместимост
ONVIF, API
Отдалечен достъп
EZ Station; Web; iOS app; Android app
Захранване
DC12V±25% / 2.6W, PoE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Размери
Ø118x106 mm