UNV IPC3624LE-ADF40K-WP 4MP ColorHunter Wise-ISP H.265 водоустойчива куполна IP камера
Продуктов код: 104801
Партиден номер:
IPC3624LE-ADF40K-WP
Захранване:
DC 12V
Резолюция на камерата:
4 MP
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
180.09 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3624LE-ADF40K-WP
UNV
Тип на камерата
Водоустойчива куполна IP камера
Партиден номер
IPC3624LE-ADF40K-WP
Оптични характеристики
Максимална резолюция
4 MP (2688x1520)
Сензор
CMOS progressive сензор 1/1.8”
Обектив
Фиксиран 4 mm/F1.0
Хоризонтален ъгъл
88.2°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Кадри в секунда
4MP (2688x1520)@25FPS, 4MP (2560x1440)@25FPS, 3MP (2304x1296)@30FPS, 2MP (1920x1080)@30FPS
Допълнителни функции
2D/3D-DNR, 120dB WDR, BLC, HLC, AWB, ROI, Privacy Mask, DDefog
Аудио
Обхват на подсветка
До 30 m
Интелигентни функции
Функции
Мрежови възможности
Интерфейси
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
EZ Station, Web, iOS app, Android app, Unicorn Server
Запис и съхранение
Слот за карта памет
Micro SD карта до 512GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%/2.6W
Работна температура
-30°C~60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
Ø118x106 mm