UNV IPC3628LE-ADF28K-WP 8MP ColorHunter Wise-ISP Day&Night водоустойчива куполна камера
Продуктов код: 104802
Партиден номер:
IPC3628LE-ADF28K-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
8 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
304.01 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3628LE-ADF28K-WP
Обща информация
8-мегапикселовата камера ColorHunter Wise-ISP се отличава с висока разделителна способност (3840 x 2160) и CMOS прогресивен сензор за качество на изображението дори при ниска осветеност (0.0003 Lux/F1.0). Тя разполага с фиксиран обектив 2.8mm/F1.0 и LED осветление с видима бяла светлина с обхват до 30 метра, което я прави подходяща за наблюдение както през деня, така и през нощта. Монтира се във външни условия, благодарение на водоустойчивия корпус със стандарт на защита IP67.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
UNV
Модел
Партиден номер
IPC3628LE-ADF28K-WP
Оптични характеристики
Резолюция
8 Megapixel (3840x2160)
Тип сензор
CMOS progressive
Размер на сензора
1/1.8”
Обектив
2.8mm/F1.0 (фиксиран)
Хоризонтален ъгъл
111⁰
Видео и аудио
Резолюции и кадри в секунда
  • 8MP (3840x2160) @ 20FPS
  • 5MP (3072x1728) @ 30FPS
  • 4MP (2560x1440) @ 30FPS
  • 2MP (1920x1080) @ 30FPS
Видео функции
BLC, HLC, WDR (120dB), AWB, 2D-3D DNR
Вграден микрофон
Да
Обхват на подсветката
Интелигентни функции
  • UMD
  • Детекция на движение
  • Пресичане на линия с класификация на човек и превозно средство
  • Навлизане в зона с класификация на човек и превозно средство
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ45 (10M/100M Base TX)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
EZ Station; Web; iOS app; Android app
Запис и съхранение
Слот за карта памет
Поддържа Micro SD карта до 512GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%, PoE (IEEE802.3af)
Максимална мощност
3.9W
Температурен диапазон
-30°C~+60°C
Гръмозащита
Вградена 4KV TVS защита
Физически характеристики
Материал на корпуса
PVC и метал
Размери
Ø118x106mm