Аналогова камера HAC-HFW1801R-Z-A-27135
Продуктов код: 101756
Аналогова камера Dahua
Аналогова камера Dahua HAC-HFW1801R-Z-A-27135 Аналогова камера Dahua HAC-HFW1801R-Z-A-27135
Партиден номер:
HAC-HFW1801R-Z-A-27135
Резолюция на камерата:
8 MP
Цена с включен ДДС:
/
277.53 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Dahua HAC-HFW1801R-Z-A-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Устройството предлага широк хоризонтален ъгъл на виждане от 114° до 32°, благодарение на варио обектива с фокусно разстояние от 2.7 до 13.5 мм. Това го прави подходящо за различни инсталационни сценарии.
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
Модел
HAC-HFW1801R-Z-A
Партиден номер
HAC-HFW1801R-Z-A
Тип камера
4K Starlight HDCVI Motorized Vari-focal IR Bullet Camera
Оптични характеристики
Резолюция
8 MP (3840 x 2160)
Сензор за изображения
4K CMOS
Система за сканиране
Progressive
Електронна скорост на затвора
PAL: 1/25 s – 1/100,000 s
NTSC: 1/30 s – 1/100,000 s
Минимална осветеност
0.01 lux@F1.5 (Цвят, 30 IRE)
0.001 lux@F1.5 (Ч/Б, 30 IRE)
0 lux (с включен осветител)
Нощен режим и осветление
Дистанция на осветяване
80 m (262.47 ft)
Управление на осветителя
Auto/Manual
Брой осветители
4 (IR светлини)
Видео и аудио
Кадри в секунда
CVI:
PAL: 4K@15 fps, 5M@25 fps, 4M@25 fps, 1080p@25 fps
NTSC: 4K@15 fps, 5M@25 fps, 4M@30 fps, 1080p@30 fps
TVI:
PAL: 4K@15 fps
NTSC: 4K@15 fps
AHD:
PAL: 4K@15 fps
NTSC: 4K@15 fps
CVBS:
PAL: 960H
NTSC: 960H
Формат на изображения
Микрофон
Вграден (1 канал)
Интелигентни функции
Нощен режим
Auto(ICR)/Color/Ч/Б
Шумопотискане
3D NR
Разпознаване на движение
Да
Цифрово увеличение
Маскиране на поверителност
Off/On (8 зони, правоъгълник)
Анти мъгла
Електронно анти мъгла
Мрежови възможности
Изход за видео
Избор на CVI/TVI/AHD/CVBS през един BNC порт
Енергиен профил и защита
Захранване
12 VDC ± 30%
Консумация на енергия
Макс. 10.6W (12 VDC, IR включ.)
Работна температура
-30 °C до +60 °C (-22 °F до +140 °F)
Влажност при работа
<95% RH, без кондензация
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материал на корпуса
Метал
Размери на продукта
90.4 mm × 90.1 mm × 209.6 mm (3.56" × 3.55" × 8.25")