IP камера Dahua IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135 IP камера Dahua IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135
IP камера Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Dahua
Модел:
Партиден номер:
IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Моторизиран
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
Други
Цена с включен ДДС:
/
400.12 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.3
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Dahua IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Dahua IPC-HFW2249T-ZAS-IL е оборудвана с RJ45 Ethernet порт и поддържа множество комуникационни протоколи, включително IPv6, HTTP, RTSP и ONVIF. Наличието на аудио вход и изход, както и вграден микрофон, дава възможност за двупосочна комуникация. Камерата е захранвана чрез POE (Power over Ethernet) или DC 12V.
Функции за запис и съхранение
Основни параметри
Производител
Dahua technology
Серия
WizSense
Тип
Bullet
Партиден номер
IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135
Оптични характеристики
Матрица
1/2.8” CMOS progressive
Резолюция на сензора
2 MP (1920 x 1080)
Обектив
2.7 - 13.5 мм
Хоризонтален ъгъл на виждане
Вертикален ъгъл на виждане
Бленда
F 1.5
Скорост на затвора
1/3s до 1/100 000s
Видео и аудио
Макс. видео резолюция
1920 x 1080
Видео поток
1 - 30 fps
Видео компресия
H.265, H.264, MJPEG, H.264B, H.264H, Smart H.265+, Smart H.264+
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
IR осветление
до 60 м
Минимална светлочувствителност
0.0002 Lux
Интелигентни функции
Функции
  • BLC (Backlight Compensation)
  • HLC (Highlight Compensation)
  • Детекция на движение
  • Нощно виждане
  • WDR (Wide Dynamic Range)
Мрежови възможности
Интерфейс
  • MicroSD слот
  • 1 x RJ45 Ethernet порт
  • 1 x Audio out
  • 1 x Audio in
Поддържани протоколи и стандарти
Функции за сигурност
Съотношение сигнал/шум
56 dB
Енергиен профил и защита
Захранване на камерата
DC 12V, POE
Консумация
< 12.7 W
Работна температура
от -30°C до +60°C
Работна влажност
< 95%
Степен на защита
IP67 сертифициран - прахо и водоустойчив до 1 метър дълбочина
Физически характеристики
Размери
238.5 x 90.7 x 90.7 мм