Суич Dahua PFS3228-24GT-360
Продуктов код: 84187
Партиден номер:
PFS3228-24GT-360
Брой портове:
28
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
1043.36 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Dahua PFS3228-24GT-360
• 28-портов РоЕ комутатор
• 24 PoE порта 10/100/1000Mbps, 4 х 1000Mbps Uplink порта (2 copper + 2 SFP)
• Мощност до 30W на порт (240W за 24 порта)
• РоЕ+ поддръжка IEEE 802.3af/at (Port 1-2 до 90W, Port 3-24 до 30W на порт), 360W за 24 порта
• Размери: 440х300х44 мм