WMN-55VD/EN
Гаранция:
12 месеца
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung WMN-55VD/EN
Производител : SAMSUNG
Продукт:
Име на продукта: Samsung Wall Mount for LCD Display
Описание : Samsung WMN-55VD - Bracket - for video wall - screen size: 55" - wall-mountable - for Samsung UD55C, UD55C-B, UD55D, UD55E-A, UD55E-B, UD55E-P, UD55E-S, UE55C, UE55D, UH55F-E
EAN: 8806086917704
Гаранция на производител : 12 Months Warranty
 General
Width: 121.3 cm
Depth: 3.99 cm
Height: 53.98 cm
Weight: 11.3 kg
 AV Furniture
Type: Bracket
Recommended Use: Video wall
Placing / Mounting: Wall-mountable
VESA Mounting Interface: 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 400 x 600 mm
Recommended Display Size: 55"
Adjustments: Horizontal, rotation, vertical
Max Load Weight: 29 kg
Details: Portrait orientation, landscape orientation
 Compatibility Information
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SAMSUNG Videowall Mount Easy installation and fine tuning For 55inch UD and